SPA & Wellness

Centrum SPA
Centrum SPA

Centrum SPA

Dla Gości preferujących błogi relaks i luksus zatrzymania się w czasie proponujemy wizytę w naszym Centrum Spa & Wellness. Każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego. Spraw sobie ogromną radość i skorzystaj z aktywności i leniuchowania w STREFIE „ROYAL - SPA” z basenem, jacuzzi i saunami. Wstępując do STREFY „ABU DABI - SPA” z pięknymi, orientalnymi wnętrzami i Strefą Relaksu, przeżyjesz niewątpliwie niezwykłą podróż do Krainy Baśni. Można tu w eterycznej atmosferze przy dźwiękach  nastrojowej muzyki napić się kojącej herbatki i całkowicie rozluźnić się po cudownych odprężających i upiększających zabiegach.

Centrum SPA
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness

Wellness

Pełna magii Strefa Spa & Wellness Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique, przygotowana z myślą o tych, którzy poszukują niezwykle wyjątkowych doznań kusi Gości pięknymi, gustownymi i przytulnymi wnętrzami. Możesz w niej do woli korzystać z basenu z przeciwprądem, masażem karku i chromoterapią. Czekają Was też liczne seanse w saunach oraz seans w jacuzzi pod gwiaździstym niebem... Dla aktywnych proponujemy zajęcia na Sali Fitness oraz  Aquafitnes w basenie pod okiem naszych fizjoterapeutów, znających doskonale upodobania naszych Gości.

Wellness
Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

Zapraszamy do Orientalnego SPA w STREFIE „ABU DABI - SPA” w Centrum Spa & Wellness. Bogata oferta zabiegów na bazie ekskluzywnych marek kosmetyków: PEVONIA BOTANICA, REPECHAGE, AROMATHERAPY ASSOCIATE LONDON oraz ACADEMIE gwarantuje dbałość o dobrą kondycję i piękno ciała. Niezwykłe rytuały piękna: twarzy, dłoni i stóp oraz całego ciała, cudowne kąpiele, zabiegi na ciepłym, kamiennym łóżku w połączeniu z aromatami świata, koloroterapią i nastrojową muzyką to prawdziwa uczta dla Twoich zmysłów.

Zabiegi SPA
Day SPA
Day SPA

Day SPA

Niezwykle interesujące oferty Pakietów Day Spa z zabiegami i niespodziankami dla Ciebie ... Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o sobie. Otul ciało zmysłową pielęgnacją SPA. Poczuj nieograniczoną przyjemność i ciesz się doskonale wypielęgnowanym ciałem i promienną odżywioną skórą twarzy i rąk. Cudowne zabiegi, przyjemne ciepło, odpowiednia muzyka, zapachy i kolory to niezwykła podróż po krainie relaksu i odprężenia. Spraw sobie lub innym najlepszy prezent wstępując do Hotelu Royal Baltic Luxury Boutique i Centrum Spa & Wellness STREFY „ROYAL - SPA - ABU DABI”.

Day SPA

Zapraszamy

Wakacje i wypoczynek w Spa & Wellness nad morzem z nami nie do zapomnienia …

Informacje: Recepcja Hotelu tel. + 48 59 81 477 35 wew. 100 lub +48 59 81 552 85
Recepcja Spa tel. + 48 59 81 477 35  wew. 600 lub + 48 59 81 552 86
e-mail spa@royal-baltic.pl
 
Hotel Spa & Wellness nad morzem     Urlop w Spa nad morzem     Urlop w hotelu Spa
Spa nad Bałtykiem     Pakiety Wellness & Spa w Polsce     Wakacje w Spa     Wypoczynek w Spa

PFR
Hotel Royal Baltic

Hotel Royal Baltic
Wczasowa 26
76-270 Ustka
+48 59 81 552 81