Sale konferencyjne

Sala konferencyjna

Dla większych grup Hotel Royal Baltic Luxury Boutique przygotował dużą salę „ROYAL”  z odpowiednim, nowoczesnym wyposażeniem: (nagłośnienie, projektory, ekrany, flipcharty i mównice).
Dla wymagających, klientów oferujemy płożone na III piętrze w otoczeniu 12 gustownych pokoi lobby konferencyjne „Amber Lobby”. Łączące w sobie jakość i wygodę pomieszczenie wyposażone jest w niezbędne urządzenia audiowizualne. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem grup oczekujących pełnej swobody i niezależności w działaniu.
 

Sala Royal
Sala Royal
Sala Royal

Sala Royal

Położona na II poziomie SALA ROYAL odznacza się bardzo dobrą i dyskretną lokalizacją w budynku. Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie wygodnego Lobby konferencyjnego, jak również kameralnej sali konferencyjnej Baltic - SALA ROYAL może pełnić wiele funkcji. Może zostać zaaranżowana jako tradycyjna Sala Konferencyjna o preferowanym ustawieniu, jak również na życzenie będzie doskonałą Salą Widowiskową lub Salą Kinową. Posiadająca dużą powierzchnię Sala Royal może również stanowić idealne pomieszczenie do pracy w grupach. Łącząca w sobie jakość i wygodę SALA ROYAL o powierzchni 240 m² mogąca pomieścić do 200 osób wyposażona jest w niezbędne urządzenia audiowizualne oraz pozostałe udogodnienia techniczne w cenie wynajmu.

Sala Royal

Więcej o Sali Royal

Wyposażenie sali i usługi dodatkowe

Dodatkowy atut w postaci trzech ekranów oraz trzech  rzutników projekcyjnych daje duże możliwości oraz swobodę działania osobom obsługującym konferencje. Dla wygody Gości bezpośrednio na Sali można zamówić całodzienny serwis kawowy lub skorzystać z Lobby kawowego. To imponujące pomieszczenie stanowi  idealne rozwiązanie dla grup oczekujących luksusu i komfortu. Znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie winda zapewnia doskonałą  komunikację z poziomem I, gdzie Goście mogą udać się na wyśmienity posiłek lub bezpośrednio przemieścić się do STREFY ROYAL-SPA.
WYNAJĘCIE SALI ROYAL OBEJMUJE :

Usługi dodatkowe:

 • Usługi ksero dostępne w recepcji
 • Bezpłatna szatnia dla uczestników spotkań

Wyposażenie sali

 • Projektor multimedialny
 • Sprzęt TV/Video
 • Odtwarzacz DVD
 • Mikrofon
 • Flipchart
 • System nagłośnieniowy
 • Zaciemnienie
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Rzutnik folii, slajdów

Zapraszamy

W trakcie szkoleń i konferencji zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną (przerwy kawowe, catering, lunch, kolacje i bankiety). Dla Gości konferencji udostępniamy również sprzęt biurowy: faks, telefon, drukarka, skaner, ksero (dostępne w recepcji).
Nasze możliwości dają organizatorom i uczestnikom wszystkich spotkań gwarancję sukcesu i pełnej satysfakcji…
Zapraszamy!

Informacje tel. +48 59 81 552  85 lub +48 59  81 477 35 wew.400
e-mail: marketing@royal-baltic.pl

sale konferencyjne      sale biznesowe    sale na konferencje
sale na szkolenie     sale szkoleniowe 

PFR
Hotel Royal Baltic

Hotel Royal Baltic
Wczasowa 26
76-270 Ustka
+48 59 81 552 81